Kdo jsme?

Deitas tvoří a spravuje digitální projekty už od 16.10.2010

více než 3 roky naši lidé tvořili vzdělávací platformu,
déle jak 8 let se věnujeme online vzdělávání,
 více než 10 let tvorbě webových stránek a aplikací,
a kreativní videoprodukci a grafice.

Seznamte se s námi

Proč si vybrat právě nás?

11

let zkušeností
s weby a byznysem

110

dlouhodobých projektů
s klienty

7

vlastních projektů provozujeme

Reference

Prohlédněte si výběr ukázek naší práce

Reference

Belveder Top Residence – web

Nové logo spolu s webovými stránkami pro nové mezonetové byty Belveder Top Residence v centru Brna. Součástí je i dlouhodobá správa a marketingové aktivity za

Jak klienti hodnotí spolupráci s námi?

Jsme velice spokojeni s vytvořenými stránkami, zaplatili jsme za lepší výsledek méně peněz než dříve

Dana Kotěrová

ER

Máme od Vás několik webů a jsme překvapeni s jakou pružností reagujete a vyhovujete našim náročným a měnícím se požadavkům

Lukáš S. Yaakobi

FG

Takovou ochotu v podnikání nabídne málokdo, a ke všemu Vaše aplikace funguje skvěle i na mobilech

Eliška Svobodová

NS

Naši další klienti

Domluvte si osobní schůzku, přijedeme za Vámi

Zajímá tě více?

Co děláme?

Jsme kreativní agentura věnující se aplikacím a audiovizuální produkci na míru s individuálním a přátelským přístupem. Naše interní digitální agentura vypiplaná na míru dnešnímu rychlému světu.

Naše mise

Naše produkční agentura pro potřeby požadavků nejnáročnějších klientů. Chceme umožňit firmám prezentovat se v online prostoru prostřednictvím moderních a funkčních aplikací a vizuálně zajímavých webů a působivé produkci, která dnes hraje velmi důležitou roli. V našich klientech chceme budit profesionální, ale přesto pohodový a hravý dojem. Děláme to, co nás baví a snažíme se o co nejvyšší produkční hodnotu, aby byl každý náš klient maximálně spokojený.

Jak toho docílíme?

Deitas Studio nabízí celou škálu služeb, od tvorby jednoduchých webů, přes eshopy až po komplexní aplikace na míru, od zajištění živých přenosů, přes videoprodukci videí, až po fotografické služby. Na základě naší praxe dokážeme přijít s individuálním řešením, které jistě uspokojí vaše potřeby. Díky několikaletým zkušenostem a silným zázemím Deitas Group to vše s maximální mírou pečlivého individuálního přístupu.

Tvorba videí

Tvoříme převážně videa animovaná a výuková, ale umíme i videa živá. Na našem kontě máme více než 200 projektů různé velikosti, od jednotek po desítky videí.

Máme na kontě také několik desítek animovaných videí i s profesionálním dabingem v různých jazycích, od češtiny a slovenštiny, přes angličtinu až po němčinu či ruštinu.
Úspěšně jsme natočili také mnoho firemních akcí či konferencí a udělali radost spoustě novým párům pomocí svatebního videa.

Co?

Výuková videa

Umíme perfektně tvořit výuková videa. Máme zkušenosti s tvorbou výukového obsahu téměř 10 let. Vzdělávací videa jsou náš denní chléb. Celkem jsme minulý rok vytvořili více než 200 výukových videí a díky sesterskému projektu, vzdělávací platformě Learnify.cz, vytváříme výuková videa dnes a denně, od A do Z (od scénáře až po voiceover a střih).

Živé vysílání

Živé vysílání nebo livestream je jednou z hlavních aktivit našeho interního studia. Své služby poskytujeme převážně větším firmám, avšak poslední dobou nás čím dál častěji oslovují i menší. Na velikosti totiž nezáleží. Firemní akci, konferenci či představení produktu rádi odvysíláme ostatním zaměstnancům nebo zákazníkům po celém světě. Navíc vždy se záznamem.
Díky tomu, že aktivity skupiny Deitas Group sahají i do tvorby webových aplikací, jsou všechny naše živé přenosy k dispozici i s interaktivními prvky (dotazníky, hlasovací ankety) a moderovaným chatem pro diváky. To vše na brandované, na míru upravené webové stránce.

Co?

Naše značky

Portfolio tří různých značek
Nabízíme kompletní služby pro jednotlivce, malé, střední podniky, ale nezalekne se ani velkých podniků. A to vše prostřednictvím komplexních služeb – od e-learningu, konzultací a workshopů přes implementaci služeb a nástrojů až po nabídku audiovizuální produkce. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a osobitým přístupem ke každému klientovi.

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe Zkrátka digitalizace firem a škol. S tím úzce souvisí datová analytika, kterou děláme efektivně.

Vzdělávací platforma, kterou využíváme i v rámci transformačních a optimalizačních aktivit je k dispozici i jako samostatná služba pro zákazníky.

Audiovizuální produkce na míru s individuálním a přátelským přístupem. Interní digitální agentura vypiplaná na míru dnešnímu rychlému světu.

Projekt pro vývoj aplikací a vychytávek, které usnadňují život v digitálním světě. A také pro vlastní inhouse nástroje 🙂

Více o Deitas?

Chcete vědět více o naší historii? Máme pro Vás zpracovanou časovou osu mapující začátky značky Deitas až po současnost. Pro ty, kdo si chtějí více počíst, tu máme blog všech našich projektů dohromady s možností vyfiltrování článků týkajících se pouze určitého projektu.